Spletna knjižnica

Pogoji uporabe
Naslovnica publikacije o Individualizaciji v programih poklicnega strokovnega izobraževanja
dokument Individualizacija v programih poklicnega strokovnega izobraževanja
Jasna Mažgon, Klara Skubic Ermenc, Damjan Štefanc, Jelka Čop
2020
Skupina dijakinj slaščičarstva pri izdelovanju čokoladnih pralin, pod vodstvom mentorice
video Individualni načrti Izobraževanja, spremljanje, opolnomočeni dijaki - Živilska šola
CPI: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; BIC Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Dijakinja pri oblikovanju pričeske moškemu; mentorica jo vodi pri delu
splet Diferenciacija, podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola
CPI: Boris Klančnik, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Srednja Frizerska šola LJ: Renata Strmec, Urša Troha, Saša Hiti, Marinka Jarm, Nada Medved, Rok Naranđa, Petra Štrukelj
2020
Dijaki - gozdarji pri podiranju drevesa
splet Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola
CPI: Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Igor Leban; Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna: Peter Bole, Cvetka Kernel, Marjeta Urbas-Hribernik, Marjan Vadnu, Tomaž Ščuka, Martin Dužnik, Leon Kernel, Petra Prelc
2020
Dijaka pri oskrbovanju rastlin, v ozadju ju nadzorije mentorica
splet Načrtovanje, razvoj kompetenc, izzivi - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti
CPI: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik;Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Dijaka pri oskrbovanju rastlin, v ozadju ju nadzorije mentorica
splet Načrtovanje, razvoj kompetenc, izzivi - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Dijaka pri oskrbovanju rastlin, v ozadju ju nadzorije mentorica
splet Načrtovanje, razvoj kompetenc, izzivi - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Dijaka pri oskrbovanju rastlin, v ozadju ju nadzorije mentorica
splet Učenje za reševanje problemov - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Dijaka pri oskrbovanju rastlin, v ozadju ju nadzorije mentorica
splet Uporaba digitalne tehnologije - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler,
2020
Dijaka pri oskrbovanju rastlin, v ozadju ju nadzorije mentorica
splet Učenje za reševanje problemov - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Dijaka pri oskrbovanju rastlin, v ozadju ju nadzorije mentorica
splet Uporaba digitalne tehnologije - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Dijaka pri oskrbovanju rastlin, v ozadju ju nadzorije mentorica
splet Učenje za reševanje problemov - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Dijaka pri oskrbovanju rastlin, v ozadju ju nadzorije mentorica
splet Uporaba digitalne tehnologije - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Skupina dijakinj slaščičarstva pri izdelovanju čokoladnih pralin, pod vodstvom mentorice
splet Individualni načrti izobraževanja - Živilska šola
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Skupina dijakinj slaščičarstva pri izdelovanju čokoladnih pralin, pod vodstvom mentorice
splet Opolnomočenje dijakov - Živilska šola
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Skupina dijakinj slaščičarstva pri izdelovanju čokoladnih pralin, pod vodstvom mentorice
splet Individualni načrti izobraževanja - Živilska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Skupina dijakinj slaščičarstva pri izdelovanju čokoladnih pralin, pod vodstvom mentorice
splet Opolnomočenje dijakov - Živilska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Skupina dijakinj slaščičarstva pri izdelovanju čokoladnih pralin, pod vodstvom mentorice
splet Individualni načrti izobraževanja - Živilska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Skupina dijakinj slaščičarstva pri izdelovanju čokoladnih pralin, pod vodstvom mentorice
splet Opolnomočenje dijakov - Živilska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Dijakinja pri oblikovanju pričeske moškemu; mentorica jo vodi pri delu
splet Diferenciacija, podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Boris Klančnik, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Srednja frizerska šola Ljubljana: Renata Strmec, Urša Troha, Saša Hiti, Marinka Jarm, Nada Medved, Rok Naranđa, Petra Štrukelj
2020
Dijakinja pri oblikovanju pričeske moškemu; mentorica jo vodi pri delu
splet Diferenciacija, podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Boris Klančnik, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić Srednja frizerska šola Ljubljana: Renata Strmec, Urša Troha, Saša Hiti, Marinka Jarm, Nada Medved, Rok Naranđa, Petra Štrukelj
2020
Trije dijaki - gozdarji, pri podiranju drevesa
splet Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Igor Leban; Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna: Peter Bole, Cvetka Kernel, Marjeta Urbas-Hribernik, Marjan Vadnu, Tomaž Ščuka, Martin Dužnik, Leon Kernel, Petra Prelc
2020
Trije dijaki - gozdarji, pri podiranju drevesa
splet Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Igor Leban; Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna: Peter Bole, Cvetka Kernel, Marjeta Urbas-Hribernik, Marjan Vadnu, Tomaž Ščuka, Martin Dužnik, Leon Kernel, Petra Prelc
2020
Dve dijakinji pri oskrbovanju pacientke
splet Priprava, igra vlog, povratne informacije - Srednja zdravstvena in kemijska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić, Metod Češarek; Šolski center Novo mesto (Srednja zdravstvena in kemijska šola): Marta Jelinič, Natalia Zver Zupančič, Damjana Papež, Vida Novinec, Polona Kramar,Gloria Šepec
2020
Dve dijakinji pri oskrbovanju pacientke
splet Priprava, igra vlog, povratne informacije - Srednja zdravstvena in kemijska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić, Metod Češarek; Šolski center Novo mesto (Srednja zdravstvena in kemijska šola): Marta Jelinič, Natalia Zver Zupančič, Damjana Papež, Vida Novinec, Polona Kramar,Gloria Šepec
2020
Naslovnica gradiva Dopolnjena izhodišča za pripravo izobraževalnih programov NPI in SPI, ter programov SSI
dokument Izhodišča za pripravo izobraževalnih programov nižjega in srednjega poklicnega izobraževanja ter programov srednjega strokovnega izobraževanja
Delovna skupina v sestavi: dr. Slavica Černoša (predsednica), dr. Boris Dular, mag. Janez Damjan, Ljubica Lukan, Beba Adamič Tomič, Mitja Bobnar, Andreja Sever, Mitja Korunovski, Fani Al Mansour, Helena Žnidarič (urednica)
2019
Naslovnica gradiva Metodologija spremljanja in preprečevanja zgodnjega opuščanja izobraževanja in usposabljanja
dokument Metodologija spremljanja in preprečevanja zgodnjega opuščanja izobraževanja in usposabljanja
Simona Knavs, Barbara Bauman, Amela Sambolić Beganović, Tanja Bezić, Tomaž Kranjc, Tamara Malešević
2019
Naslovnica publikacije Poklicni standardi in nacionalne poklicne kvalifikacije od 2000 do 2012
dokument Poklicni standardi in nacionalne poklicne kvalifikacije 2000‒2012
Urška Marentič, Barbara Kunčič Krapež, Klement Drofenik, Katja Kavnik, Boštjan Košorok, Nika Mustar, Majda Stopar, Darja Štarkl, Valter Urh, Barbara Velkov Rozman
2013
Naslovnica publikacije Izdelek oziroma storitev in zagovor
dokument Izdelek oziroma storitev in zagovor
Breda Zupanc, Dušan Holc, Ingrid Baruca, Zdenka Mesarič, Romana Železnikar, Darja Horvat, Bojan Napotnik
2012
Naslovnica gradiva Strategije učenja v programih poklicnega in strokovnega izobraževanja
dokument Strategije učenja v programih poklicnega in strokovnega izobraževanja
Jasna Vesel, Darja Žnidaršič, Simona Demšar, Janja Jakša, Nataša Spindler, Lucija Matič, Špela Flerin, Patricija Valentina Kobilšek
2012
Naslovnica gradiva Učne situacije v poklicnem in strokovnem izobraževanju
dokument Učne situacije v poklicnem in strokovnem izobraževanju
Damijan Štefanc, Klara Skubic Ermenc, Marko Radovan, Jasna Mažgon, Danijela Makovec
2012
Naslovnica gradiva Z evalvacijo do sprememb
dokument Z evalvacijo do sprememb
Klara Skubic Ermenc, Zora Rutar Ilc, Branko Slivar, Vlado Milekšič, Tina Klarič, Barbara Bauman, Karmen Stolnik
2012
Motiv naslovnice knjige
dokument Poklicna didaktika
Metod Češarek, Alojzija Fink, Olga Štancar, Jernej Klemen, Dean Horvat, Boris Klančnik
2010
Naslovnica gradiva Priporočila za pripravo in izvedbo drugega in četrtega predmeta poklicne mature
dokument Priporočila za pripravo in izvedbo drugega in četrtega predmeta poklicne mature
Breda Zupanc, Helena Žnidarič, Irena Andreja Prošek
2010
Naslovnica gradiva Priporočila za kakovostno pripravo in izvedbo zaključnega dela
dokument Zaključni izpit v izobraževalnih programih nižjega in srednjega poklicnega izobraževanja
Breda Zupanc, Andreja Prošek, Helena Žnidarič, Marjana Komprej
2010
Naslovnica gradiva Mapa učnih dosežkov
dokument Mapa učnih dosežkov - priročnik za učitelje
Darja Mavrin, Polonca Leskovar Mesarič, Nataša Tekavec, Helena Marolt, Monja Sobočan, Špela Pogačnik Nose, Danuša Škapin, Jelka Čop, Breda Zupanc, Barbara Kunčič, Vida Lončarič, Suzana Obradovič, Tatjana Patafta, Igor Leban, Janko Marinč, Jasna Vesel
2009
Naslovnica gradiva Priporočila za kakovostno pripravo in izvedbo zaključnega dela
dokument Priporočila za kakovostno pripravo in izvedbo zaključnega dela
Breda Zupanc, Andreja Prošek, Helena Žnidarič, Marjana Komprej
2009
Naslovnica gradiva Priporočila za pripravo in izvedbo drugega predmeta poklicne mature
dokument Priporočila za pripravo in izvedbo drugega predmeta poklicne mature
Breda Zupanc, Helena Žnidarič, Irena Andreja Prošek
2009
Naslovnica gradiva Delavnica
dokument Delavnica
Igor Jelovčan
2007
Naslovnica gradiva Določanje lesov
dokument Določanje lesov
Irena Leban
2007
Naslovnica gardiva Domače lesne vrste
dokument Domače lesne vrste
Irena Leban
2007
Naslovnica gradiva Drevo
dokument Drevo
Irena Leban
2007
Naslovnica gradiva Furnir
dokument Furnir
Klemen Bedekovič, Irena Leban
2007
Naslovnica gradiva Furniranje in obdelava robov
dokument Furniranje in obdelava robov
Klemen Bedekovič, Irena Leban
2007
Naslovnica gradiva Gozd
dokument Gozd
Irena Leban
2007
Naslovnica gardiva Lepila in lepljenje
dokument Lepila in lepljenje
Irena Leban, Igor Jelovčan
2007
Naslovnica gradiva Les Lastnosti
dokument Les - lastnosti
Irena Leban
2007
Naslovnica gradiva Les zgradba
dokument Les - zgradba
Irena Leban
2007
Naslovnica gradiva Lesne plošče
dokument Lesne plošče
Klemen Bedekovič, Irena Leban
2007
Naslovnica gradiva Lesni škodljivci
dokument Lesni škodljivci
Irena Leban
2007
Naslovnica gradiva Napake v lesu
dokument Napake v lesu
Irena Leban
2007
Naslovnica učnega gradiva Sintetične snovi
dokument Sintetične snovi
Irena Leban, Igor Jelovčan
2007
Naslovnica učnega gradiva Zdravje in okolje
dokument Zdravje in okolje
Igor Jelovčan
2007
Naslovnica publikacije v angleškem jeziku Introducing enterprise education into vocational education and training
dokument Introducing enterprise education into vocational education and training
mag. Mirjana Kovač, Judy Cotton, Matej Praprotnik, Senka Žerič, Zdenka Steblovnik, Zdenka Boltavzer, Zlatko Erlih, Irena Hlede, Klara Kromek, Janja Jeršin, Tadej Visinsky, Tanja Bedina Frece
2007
Naslovnica gradiva Uvajanje podjetništvav programe srednjega strokovnegain poklicnega izobraževanja
dokument Uvajanje podjetništva v programe srednjega poklicnega in strokovnega izobraževanja
mag. Mirjana Kovač, Judi Cotton, Matej Praprotnik, Senka Žerič, Zdenka Steblovnik, Zdenka Boltavzer, Zlatko Erlih, Irena Hlede, Klara Kromek, Janja Jeršin, Tadej Visinsky, Tanja Bedina Frece
2007
Naslovnica gradiva Zaključni izpiti v novih programih srednjega poklicnega izobraževanja
dokument Zaključni izpiti v novih programih srednjega poklicnega izobraževanja
Breda Zupanc, mag. Irena Bahovec, Oton Jerman, Alojz Kranjc, Adrijana Špacapan, Boris Klančnik, Katja Jeznik, Marjan Bezjak, Barbara Jarh, Marija Šibanc
2007
Naslovnica učbenika Obdelava lesa 1. del
dokument Obdelava lesa
Marko Česnik
2007
Naslovnica publikacije Kurikul na nacionalni in šolski ravni v poklicnem in strokovnem izobraževanju
dokument Kurikul na nacionalni in šolski ravni v poklicnem in strokovnem izobraževanju
mag. Slava Pevec Grm, dr. Klara S. Ermenc, Darko Mali, mag. Primož Hvala Kamenšček, dr. Branko Slivar, Špela Pogačnik, Mirjana Kovač
2006
Naslovnica publikacije Ocenjevanje v novih programih srednjega poklicnega in srednjega strokovnega izobraževanja
dokument Ocenjevanje v novih programih srednjega poklicnega in srednjega strokovnega izobraževanja
Breda Zupanc, mag. Irena Bahovec, mag. Tanja Bezić, Alojz Kranjc, dr. Branko Slivar
2006
Naslovncia Izhodišč za pripravo izobraževalnih programov nižjega in srednjega poklicnega izobraževanja ter programov srednjega strokovnega izobraževanja do 2016
dokument Izhodišča za pripravo izobraževalnih programov nižjega in srednjega poklicnega izobraževanja ter programov srednjega strokovnega izobraževanja (stara - do 2016)
dr. Zdenko Medveš, dr. Ivan Svetlik, Boštjan Zgonc, mag. Marija Tome, Davorin Dominkuš, Elizabeta Skuber, Vladimir Tkalec, Janez Dekleva, Janja Meglič
2001
63 / 179 Počisti filter

Dostopnost spletišča   Ctrl + U

  • Navigacija
    s tipkovnico

Bljižnjice s tipkovnico

  • Ctrl+U Prikaže možnosti dostopnosti
  • Ctrl+Alt+K Prikaže kazalo strani
  • Ctrl+Alt+V Skoči na glavno vsebino
  • Ctrl+Alt+S Prikaže kontaktni obrazec
  • Ctrl+Alt+N Prikaže prijavni obrazec za novice
  • Ctrl+Alt+D Vrne se na domačo stran
  • Esc Zapre pojavno okno / meni
  • Tab Premakne fokus na naslednji element
  • Shift+Tab Premakne fokus na prejšnji element
  • Enter Potrdi/klikne fokusiran element
  • Preslednica Označi/odznači potrditveno polje