Spletna knjižnica

Pogoji uporabe
Učna gradiva O PSI Video V tujih jezikih Za avtorje
Individualizacija v programih poklicnega strokovnega izobraževanja
Individualizacija v programih poklicnega strokovnega izobraževanja
Jasna Mažgon, Klara Skubic Ermenc, Damjan Štefanc, Jelka Čop
2020
Priprava vlakninskih snovi za proizvodnjo papirja in kartona
Priprava vlakninskih snovi za proizvodnjo papirja in kartona
Aleš Knavs, Iris Gnjidič, Rok Šuštar
2020
Individualizacija v izobraževalnem procesu
Individualizacija v izobraževalnem procesu
CPI: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; BIC Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Individualizacija v izobraževalnem procesu
Individualizacija v izobraževalnem procesu
CPI: Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić, Metod Češarek; ŠC Novo mesto:Marta Jelinič, Natalia Zver Zupančič, Damjana Papež, Vida Novinec, Polona Kramar,Gloria Šepec
2020
Individualizacija v izobraževalnem procesu
Individualizacija v izobraževalnem procesu
CPI: Boris Klančnik, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Srednja Frizerska šola LJ: Renata Strmec, Urša Troha, Saša Hiti, Marinka Jarm, Nada Medved, Rok Naranđa, Petra Štrukelj
2020
Individualizacija v izobraževalnem procesu
Individualizacija v izobraževalnem procesu
CPI: Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Igor Leban; Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna: Peter Bole, Cvetka Kernel, Marjeta Urbas-Hribernik, Marjan Vadnu, Tomaž Ščuka, Martin Dužnik, Leon Kernel, Petra Prelc
2020
Individualizacija v izobraževalnem procesu
Individualizacija v izobraževalnem procesu
CPI: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik;Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Izhodišča za pripravo višješolskih študijskih programov
Izhodišča za pripravo višješolskih študijskih programov
Delovna skupina: Boštjan Zgonc (vodja), Elido Bandelj, Katja Dovžak, Barbara Krajnc, Janja Meglič, Darko Mali (urednik), Branko Kumer, Irena Kuntarič Hribar, Egon Pipan, Alojz Razpet, Helena Žnidarič
2016
Izhodišča za pripravo izobraževalnih programov nižjega in srednjega poklicnega izobraževanja ter programov srednjega strokovnega izobraževanja
Izhodišča za pripravo izobraževalnih programov nižjega in srednjega poklicnega izobraževanja ter programov srednjega strokovnega izobraževanja
Delovna skupina: Boštjan Zgonc (vodja), Elido Bandelj, dr. Slavica Černoša, Branko Kumer, Irena Kuntarič, Barbara Krajnc, Fani Al Mansour, Darko Mali (urednik), Janja Meglič, Helena Žnidarič
2016

Dostopnost spletišča   Ctrl + U

  • Navigacija
    s tipkovnico

Bljižnjice s tipkovnico

  • Ctrl+U Prikaže možnosti dostopnosti
  • Ctrl+Alt+K Prikaže kazalo strani
  • Ctrl+Alt+V Skoči na glavno vsebino
  • Ctrl+Alt+S Prikaže kontaktni obrazec
  • Ctrl+Alt+N Prikaže prijavni obrazec za novice
  • Ctrl+Alt+D Vrne se na domačo stran
  • Esc Zapre pojavno okno / meni
  • Tab Premakne fokus na naslednji element
  • Shift+Tab Premakne fokus na prejšnji element
  • Enter Potrdi/klikne fokusiran element
  • Preslednica Označi/odznači potrditveno polje