Spletna knjižnica

Pogoji uporabe
Individualizacija v programih poklicnega strokovnega izobraževanja
Individualizacija v programih poklicnega strokovnega izobraževanja
Jasna Mažgon, Klara Skubic Ermenc, Damjan Štefanc, Jelka Čop
2020
Individualni načrti Izobraževanja, spremljanje, opolnomočeni dijaki - Živilska šola
Individualni načrti Izobraževanja, spremljanje, opolnomočeni dijaki - Živilska šola
CPI: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; BIC Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Priprava, igra vlog, povratne informacije - Srednja zdravstvena in kemijska šola
Priprava, igra vlog, povratne informacije - Srednja zdravstvena in kemijska šola
CPI: Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić, Metod Češarek; ŠC Novo mesto:Marta Jelinič, Natalia Zver Zupančič, Damjana Papež, Vida Novinec, Polona Kramar,Gloria Šepec
2020
Diferenciacija,  podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola
Diferenciacija, podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola
CPI: Boris Klančnik, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Srednja Frizerska šola LJ: Renata Strmec, Urša Troha, Saša Hiti, Marinka Jarm, Nada Medved, Rok Naranđa, Petra Štrukelj
2020
Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola
Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola
CPI: Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Igor Leban; Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna: Peter Bole, Cvetka Kernel, Marjeta Urbas-Hribernik, Marjan Vadnu, Tomaž Ščuka, Martin Dužnik, Leon Kernel, Petra Prelc
2020
Načrtovanje, razvoj kompetenc, izzivi - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti
Načrtovanje, razvoj kompetenc, izzivi - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti
CPI: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik;Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Načrtovanje, razvoj kompetenc, izzivi - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti – podnapisi v slovenskem jeziku
Načrtovanje, razvoj kompetenc, izzivi - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Načrtovanje, razvoj kompetenc, izzivi - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti – podnapisi v angleškem jeziku
Načrtovanje, razvoj kompetenc, izzivi - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Učenje za reševanje problemov - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti
Učenje za reševanje problemov - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Uporaba digitalne tehnologije - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti
Uporaba digitalne tehnologije - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler,
2020
Učenje za reševanje problemov - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v slovenskem jeziku
Učenje za reševanje problemov - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Uporaba digitalne tehnologije - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v slovenskem jeziku
Uporaba digitalne tehnologije - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Učenje za reševanje problemov - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v angleškem jeziku
Učenje za reševanje problemov - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Uporaba digitalne tehnologije - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v angleškem jeziku
Uporaba digitalne tehnologije - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Individualni načrti Izobraževanja, spremljanje, opolnomočeni dijaki - Živilska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Individualni načrti Izobraževanja, spremljanje, opolnomočeni dijaki - Živilska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Individualni načrti Izobraževanja, spremljanje, opolnomočeni dijaki - Živilska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Individualni načrti Izobraževanja, spremljanje, opolnomočeni dijaki - Živilska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Individualni načrti izobraževanja - Živilska šola
Individualni načrti izobraževanja - Živilska šola
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Opolnomočenje dijakov - Živilska šola
Opolnomočenje dijakov - Živilska šola
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Individualni načrti izobraževanja - Živilska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Individualni načrti izobraževanja - Živilska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Opolnomočenje dijakov - Živilska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Opolnomočenje dijakov - Živilska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Individualni načrti izobraževanja - Živilska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Individualni načrti izobraževanja - Živilska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Opolnomočenje dijakov - Živilska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Opolnomočenje dijakov - Živilska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Diferenciacija,  podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Diferenciacija, podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Boris Klančnik, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Srednja frizerska šola Ljubljana: Renata Strmec, Urša Troha, Saša Hiti, Marinka Jarm, Nada Medved, Rok Naranđa, Petra Štrukelj
2020
Diferenciacija,  podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Diferenciacija, podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Boris Klančnik, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić Srednja frizerska šola Ljubljana: Renata Strmec, Urša Troha, Saša Hiti, Marinka Jarm, Nada Medved, Rok Naranđa, Petra Štrukelj
2020
Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Igor Leban; Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna: Peter Bole, Cvetka Kernel, Marjeta Urbas-Hribernik, Marjan Vadnu, Tomaž Ščuka, Martin Dužnik, Leon Kernel, Petra Prelc
2020
Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Igor Leban; Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna: Peter Bole, Cvetka Kernel, Marjeta Urbas-Hribernik, Marjan Vadnu, Tomaž Ščuka, Martin Dužnik, Leon Kernel, Petra Prelc
2020
Priprava, igra vlog, povratne informacije - Srednja zdravstvena in kemijska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Priprava, igra vlog, povratne informacije - Srednja zdravstvena in kemijska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić, Metod Češarek; Šolski center Novo mesto (Srednja zdravstvena in kemijska šola): Marta Jelinič, Natalia Zver Zupančič, Damjana Papež, Vida Novinec, Polona Kramar,Gloria Šepec
2020
Priprava, igra vlog, povratne informacije - Srednja zdravstvena in kemijska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Priprava, igra vlog, povratne informacije - Srednja zdravstvena in kemijska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić, Metod Češarek; Šolski center Novo mesto (Srednja zdravstvena in kemijska šola): Marta Jelinič, Natalia Zver Zupančič, Damjana Papež, Vida Novinec, Polona Kramar,Gloria Šepec
2020
Z evalvacijo do sprememb
Z evalvacijo do sprememb
Klara Skubic Ermenc, Zora Rutar Ilc, Branko Slivar, Vlado Milekšič, Tina Klarič, Barbara Bauman, Karmen Stolnik
2012
29 / 155 Počisti filter

Dostopnost spletišča   Ctrl + U

  • Navigacija
    s tipkovnico

Bljižnjice s tipkovnico

  • Ctrl+U Prikaže možnosti dostopnosti
  • Ctrl+Alt+K Prikaže kazalo strani
  • Ctrl+Alt+V Skoči na glavno vsebino
  • Ctrl+Alt+S Prikaže kontaktni obrazec
  • Ctrl+Alt+N Prikaže prijavni obrazec za novice
  • Ctrl+Alt+D Vrne se na domačo stran
  • Esc Zapre pojavno okno / meni
  • Tab Premakne fokus na naslednji element
  • Shift+Tab Premakne fokus na prejšnji element
  • Enter Potrdi/klikne fokusiran element
  • Preslednica Označi/odznači potrditveno polje