Spletna knjižnica

Pogoji uporabe
Priprava vlakninskih snovi za proizvodnjo papirja in kartona
Priprava vlakninskih snovi za proizvodnjo papirja in kartona
Aleš Knavs, Iris Gnjidič, Rok Šuštar
2020
Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola
Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola
CPI: Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Igor Leban; Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna: Peter Bole, Cvetka Kernel, Marjeta Urbas-Hribernik, Marjan Vadnu, Tomaž Ščuka, Martin Dužnik, Leon Kernel, Petra Prelc
2020
Načrtovanje, razvoj kompetenc, izzivi - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti – podnapisi v angleškem jeziku
Načrtovanje, razvoj kompetenc, izzivi - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Učenje za reševanje problemov - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v angleškem jeziku
Učenje za reševanje problemov - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Uporaba digitalne tehnologije - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v angleškem jeziku
Uporaba digitalne tehnologije - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Individualni načrti Izobraževanja, spremljanje, opolnomočeni dijaki - Živilska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Individualni načrti Izobraževanja, spremljanje, opolnomočeni dijaki - Živilska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Individualni načrti izobraževanja - Živilska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Individualni načrti izobraževanja - Živilska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Opolnomočenje dijakov - Živilska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Opolnomočenje dijakov - Živilska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Diferenciacija,  podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Diferenciacija, podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Boris Klančnik, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić Srednja frizerska šola Ljubljana: Renata Strmec, Urša Troha, Saša Hiti, Marinka Jarm, Nada Medved, Rok Naranđa, Petra Štrukelj
2020
Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Igor Leban; Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna: Peter Bole, Cvetka Kernel, Marjeta Urbas-Hribernik, Marjan Vadnu, Tomaž Ščuka, Martin Dužnik, Leon Kernel, Petra Prelc
2020
Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Igor Leban; Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna: Peter Bole, Cvetka Kernel, Marjeta Urbas-Hribernik, Marjan Vadnu, Tomaž Ščuka, Martin Dužnik, Leon Kernel, Petra Prelc
2020
Priprava, igra vlog, povratne informacije - Srednja zdravstvena in kemijska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Priprava, igra vlog, povratne informacije - Srednja zdravstvena in kemijska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić, Metod Češarek; Šolski center Novo mesto (Srednja zdravstvena in kemijska šola): Marta Jelinič, Natalia Zver Zupančič, Damjana Papež, Vida Novinec, Polona Kramar,Gloria Šepec
2020
Metodologija spremljanja in preprečevanja zgodnjega opuščanja izobraževanja in usposabljanja
Metodologija spremljanja in preprečevanja zgodnjega opuščanja izobraževanja in usposabljanja
Simona Knavs, Barbara Bauman, Amela Sambolić Beganović, Tanja Bezić, Tomaž Kranjc, Tamara Malešević
2019
Poklicni standardi in nacionalne poklicne kvalifikacije 2000‒2012
Poklicni standardi in nacionalne poklicne kvalifikacije 2000‒2012
Urška Marentič, Barbara Kunčič Krapež, Klement Drofenik, Katja Kavnik, Boštjan Košorok, Nika Mustar, Majda Stopar, Darja Štarkl, Valter Urh, Barbara Velkov Rozman
2013
Programi poklicnega in strokovnega izobraževanja na trgu dela
Programi poklicnega in strokovnega izobraževanja na trgu dela
Darija Štarkl, Franci Pavlišič, Mojca Cek, Urban Vehovar, Anton Kramberger
2013
Izdelek oziroma storitev in zagovor
Izdelek oziroma storitev in zagovor
Breda Zupanc, Dušan Holc, Ingrid Baruca, Zdenka Mesarič, Romana Železnikar, Darja Horvat, Bojan Napotnik
2012
Učne situacije v poklicnem in strokovnem izobraževanju
Učne situacije v poklicnem in strokovnem izobraževanju
Damijan Štefanc, Klara Skubic Ermenc, Marko Radovan, Jasna Mažgon, Danijela Makovec
2012
Podjetje in priprava dela
Podjetje in priprava dela
Irena Leban, Igor Jelovčan
2010
Razmišljamo in delujemo trajnostno
Razmišljamo in delujemo trajnostno
Andrej Klemenc, dr. Tatjana Resnik Planinc, dr. Mimi Urbanc, Helena Vičar Potočnik, Maja Blejec, Tomaž Dintinjana, Danuša Škapin
2010
Kriteriji kakovosti za učna gradiva
Kriteriji kakovosti za učna gradiva
Danuša Škapin, Simona Knavs, Jana Ravbar, Miran Kozmus, Milena Jerala, Damjana Lovrenčič, Jasna Lešnik, Kristina Šket
2009
Mapa učnih dosežkov - interaktivna
Mapa učnih dosežkov - interaktivna
Darja Mavrin, Polonca Leskovar Mesarič, Nataša Tekavec, Helena Marolt, Monja Sobočan, Špela Pogačnik Nose, Danuša Škapin, Jelka Čop, Breda Zupanc, Barbara Kunčič, Vida Lončarič, Suzana Obradovič, Tatjana Patafta Igor Leban Janko Marinč
2009
Mapa učnih dosežkov - priročnik za učitelje
Mapa učnih dosežkov - priročnik za učitelje
Darja Mavrin, Polonca Leskovar Mesarič, Nataša Tekavec, Helena Marolt, Monja Sobočan, Špela Pogačnik Nose, Danuša Škapin, Jelka Čop, Breda Zupanc, Barbara Kunčič, Vida Lončarič, Suzana Obradovič, Tatjana Patafta, Igor Leban, Janko Marinč, Jasna Vesel
2009
Priporočila za kakovostno pripravo in izvedbo zaključnega dela
Priporočila za kakovostno pripravo in izvedbo zaključnega dela
Breda Zupanc, Andreja Prošek, Helena Žnidarič, Marjana Komprej
2009
Priporočila za pripravo in izvedbo drugega predmeta poklicne mature
Priporočila za pripravo in izvedbo drugega predmeta poklicne mature
Breda Zupanc, Helena Žnidarič, Irena Andreja Prošek
2009
Kratek priročnik učinkovite promocije strokovnega in poklicnega izobraževanja
Kratek priročnik učinkovite promocije strokovnega in poklicnega izobraževanja
Nina Sankovič, Aleksandra Pleško, Tjaša Penko, Damjana Dobravec
2008
Mapa učnih dosežkov
Mapa učnih dosežkov
Darja Mavrin, Polonca Leskovar Mesarič, Nataša Tekavec, Helena Marolt, Monja Sobočan, Špela Pogačnik Nose, Danuša Škapin, Jelka Čop, Breda Zupanc, Barbara Kunčič, mag. Vida Lončarič, Suzana Obradovič, Tatjana Patafta, Igor Leban
2008
Navodila učiteljem k Mapi učnih dosežkov
Navodila učiteljem k Mapi učnih dosežkov
Darja Mavrin, Polonca Leskovar Mesarič, Nataša Tekavec, Helena Marolt, Monja Sobočan, Špela Pogačnik Nose, Danuša Škapin, Jelka Čop, Breda Zupanc, Barbara Kunčič, mag. Vida Lončarič, Suzana Obradovič, Tatjana Patafta, Igor Leban
2008
Strokovno računstvo
Strokovno računstvo
Irena Leban
2007
Stavbno pohištvo
Stavbno pohištvo
Vladimir Stegne
2007
Bivalno pohištvo
Bivalno pohištvo
Marjeta Urbas Hribernik
2007
Delavnica
Delavnica
Igor Jelovčan
2007
Določanje lesov
Določanje lesov
Irena Leban
2007
Domače lesne vrste
Domače lesne vrste
Irena Leban
2007
Drevesne vrste
Drevesne vrste
Evgen Markovčič
2007
Drevo
Drevo
Irena Leban
2007
Furnir
Furnir
Klemen Bedekovič, Irena Leban
2007
Furniranje in obdelava robov
Furniranje in obdelava robov
Klemen Bedekovič, Irena Leban
2007
Gozd
Gozd
Irena Leban
2007
Lepila in lepljenje
Lepila in lepljenje
Irena Leban, Igor Jelovčan
2007
Les - lastnosti
Les - lastnosti
Irena Leban
2007
Les - zgradba
Les - zgradba
Irena Leban
2007
Lesne plošče
Lesne plošče
Klemen Bedekovič, Irena Leban
2007
Lesni škodljivci
Lesni škodljivci
Irena Leban
2007
Napake v lesu
Napake v lesu
Irena Leban
2007
Nizko blazinjenje
Nizko blazinjenje
Marjeta Federl, Irena Leban
2007
Osnovne konstrukcije
Osnovne konstrukcije
Bogdan Brecelj
2007
Polnila
Polnila
Marjeta Federl, Irena Leban
2007
Prevlečni materiali
Prevlečni materiali
Marjeta Federl, Irena Leban
2007
Sintetične snovi
Sintetične snovi
Irena Leban, Igor Jelovčan
2007
Snovanje izdelka
Snovanje izdelka
Irena Leban
2007
Visoko blazinjenje
Visoko blazinjenje
Marjeta Federl, Irena Leban
2007
Zdravje in okolje
Zdravje in okolje
Igor Jelovčan
2007
Obdelava lesa
Obdelava lesa
Marko Česnik
2007
Razumevanje podjetniškega načina življenja
Razumevanje podjetniškega načina življenja
Allan Gibb, Judi Cotton, Margaret Wright, mag. Mirjana Kovač, Uroš Turk, Kristina Škibin, Primož Štekar
2006
Delam za sebe
Delam za sebe
Mirjana Kovač, Judi Cotton, Irena Babič Vrečar, Dragica Boškin, Jerneja Dimec, Tatjana Dolinšek, Damjana Furlan Lazar, Olga Jeznik, Erika Kramaršek, Zvezdana Lamovšek, Natalija Majes, Mojca Okršlar, Gabriela Plateis, Jana Ravbar, Karmen Virc, Branko Vrtek, Vesna Trančar, Senka Žerič
2003
Podjetno v svet poklicnega izobraževanja
Podjetno v svet poklicnega izobraževanja
Mirjana Kovač, Judy Cotton, Norma Iredale, Petra Arnejčič – Munda, Darinka Babič, Leon Blažič, Melita Klasinc, Jože Kranjc, Romana Marolt, Marko Mlakar, Helena Plej, Matej Praprotnik, Robert Ristič, Erna Župan – Pirkovič, Janez Žust
2000
62 / 156 Počisti filter

Dostopnost spletišča   Ctrl + U

  • Navigacija
    s tipkovnico

Bljižnjice s tipkovnico

  • Ctrl+U Prikaže možnosti dostopnosti
  • Ctrl+Alt+K Prikaže kazalo strani
  • Ctrl+Alt+V Skoči na glavno vsebino
  • Ctrl+Alt+S Prikaže kontaktni obrazec
  • Ctrl+Alt+N Prikaže prijavni obrazec za novice
  • Ctrl+Alt+D Vrne se na domačo stran
  • Esc Zapre pojavno okno / meni
  • Tab Premakne fokus na naslednji element
  • Shift+Tab Premakne fokus na prejšnji element
  • Enter Potrdi/klikne fokusiran element
  • Preslednica Označi/odznači potrditveno polje