Spletna knjižnica

Pogoji uporabe
Učna gradiva O PSI Video V tujih jezikih Za avtorje
Diferenciacija,  podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Diferenciacija, podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Boris Klančnik, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Srednja frizerska šola Ljubljana: Renata Strmec, Urša Troha, Saša Hiti, Marinka Jarm, Nada Medved, Rok Naranđa, Petra Štrukelj
2020
Diferenciacija,  podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Diferenciacija, podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Boris Klančnik, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić Srednja frizerska šola Ljubljana: Renata Strmec, Urša Troha, Saša Hiti, Marinka Jarm, Nada Medved, Rok Naranđa, Petra Štrukelj
2020
Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Igor Leban; Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna: Peter Bole, Cvetka Kernel, Marjeta Urbas-Hribernik, Marjan Vadnu, Tomaž Ščuka, Martin Dužnik, Leon Kernel, Petra Prelc
2020
Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Igor Leban; Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna: Peter Bole, Cvetka Kernel, Marjeta Urbas-Hribernik, Marjan Vadnu, Tomaž Ščuka, Martin Dužnik, Leon Kernel, Petra Prelc
2020
Priprava, igra vlog, povratne informacije - Srednja zdravstvena in kemijska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Priprava, igra vlog, povratne informacije - Srednja zdravstvena in kemijska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić, Metod Češarek; Šolski center Novo mesto (Srednja zdravstvena in kemijska šola): Marta Jelinič, Natalia Zver Zupančič, Damjana Papež, Vida Novinec, Polona Kramar,Gloria Šepec
2020
Priprava, igra vlog, povratne informacije - Srednja zdravstvena in kemijska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Priprava, igra vlog, povratne informacije - Srednja zdravstvena in kemijska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić, Metod Češarek; Šolski center Novo mesto (Srednja zdravstvena in kemijska šola): Marta Jelinič, Natalia Zver Zupančič, Damjana Papež, Vida Novinec, Polona Kramar,Gloria Šepec
2020
Metodologija spremljanja in preprečevanja zgodnjega opuščanja izobraževanja in usposabljanja
Metodologija spremljanja in preprečevanja zgodnjega opuščanja izobraževanja in usposabljanja
Simona Knavs, Barbara Bauman, Amela Sambolić Beganović, Tanja Bezić, Tomaž Kranjc, Tamara Malešević
2019
Izhodišča za pripravo višješolskih študijskih programov
Izhodišča za pripravo višješolskih študijskih programov
Delovna skupina: Boštjan Zgonc (vodja), Elido Bandelj, Katja Dovžak, Barbara Krajnc, Janja Meglič, Darko Mali (urednik), Branko Kumer, Irena Kuntarič Hribar, Egon Pipan, Alojz Razpet, Helena Žnidarič
2016
Izhodišča za pripravo izobraževalnih programov nižjega in srednjega poklicnega izobraževanja ter programov srednjega strokovnega izobraževanja
Izhodišča za pripravo izobraževalnih programov nižjega in srednjega poklicnega izobraževanja ter programov srednjega strokovnega izobraževanja
Delovna skupina: Boštjan Zgonc (vodja), Elido Bandelj, dr. Slavica Černoša, Branko Kumer, Irena Kuntarič, Barbara Krajnc, Fani Al Mansour, Darko Mali (urednik), Janja Meglič, Helena Žnidarič
2016
Gradbena mehanizacija
Gradbena mehanizacija
Robert Jurček
2015

Dostopnost spletišča   Ctrl + U

  • Navigacija
    s tipkovnico

Bljižnjice s tipkovnico

  • Ctrl+U Prikaže možnosti dostopnosti
  • Ctrl+Alt+K Prikaže kazalo strani
  • Ctrl+Alt+V Skoči na glavno vsebino
  • Ctrl+Alt+S Prikaže kontaktni obrazec
  • Ctrl+Alt+N Prikaže prijavni obrazec za novice
  • Ctrl+Alt+D Vrne se na domačo stran
  • Esc Zapre pojavno okno / meni
  • Tab Premakne fokus na naslednji element
  • Shift+Tab Premakne fokus na prejšnji element
  • Enter Potrdi/klikne fokusiran element
  • Preslednica Označi/odznači potrditveno polje