Spletna knjižnica

Pogoji uporabe
Individualizacija v programih poklicnega strokovnega izobraževanja
Individualizacija v programih poklicnega strokovnega izobraževanja
Jasna Mažgon, Klara Skubic Ermenc, Damjan Štefanc, Jelka Čop
2020
Individualni načrti Izobraževanja, spremljanje, opolnomočeni dijaki - Živilska šola
Individualni načrti Izobraževanja, spremljanje, opolnomočeni dijaki - Živilska šola
CPI: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; BIC Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Diferenciacija,  podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola
Diferenciacija, podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola
CPI: Boris Klančnik, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Srednja Frizerska šola LJ: Renata Strmec, Urša Troha, Saša Hiti, Marinka Jarm, Nada Medved, Rok Naranđa, Petra Štrukelj
2020
Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola
Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola
CPI: Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Igor Leban; Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna: Peter Bole, Cvetka Kernel, Marjeta Urbas-Hribernik, Marjan Vadnu, Tomaž Ščuka, Martin Dužnik, Leon Kernel, Petra Prelc
2020
Načrtovanje, razvoj kompetenc, izzivi - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti
Načrtovanje, razvoj kompetenc, izzivi - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti
CPI: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik;Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Načrtovanje, razvoj kompetenc, izzivi - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti – podnapisi v slovenskem jeziku
Načrtovanje, razvoj kompetenc, izzivi - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Načrtovanje, razvoj kompetenc, izzivi - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti – podnapisi v angleškem jeziku
Načrtovanje, razvoj kompetenc, izzivi - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Učenje za reševanje problemov - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti
Učenje za reševanje problemov - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Uporaba digitalne tehnologije - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti
Uporaba digitalne tehnologije - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler,
2020
Učenje za reševanje problemov - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v slovenskem jeziku
Učenje za reševanje problemov - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Uporaba digitalne tehnologije - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v slovenskem jeziku
Uporaba digitalne tehnologije - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Učenje za reševanje problemov - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v angleškem jeziku
Učenje za reševanje problemov - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Uporaba digitalne tehnologije - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v angleškem jeziku
Uporaba digitalne tehnologije - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti - podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Individualni načrti Izobraževanja, spremljanje, opolnomočeni dijaki - Živilska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Individualni načrti Izobraževanja, spremljanje, opolnomočeni dijaki - Živilska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Individualni načrti Izobraževanja, spremljanje, opolnomočeni dijaki - Živilska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Individualni načrti Izobraževanja, spremljanje, opolnomočeni dijaki - Živilska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Individualni načrti izobraževanja - Živilska šola
Individualni načrti izobraževanja - Živilska šola
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Opolnomočenje dijakov - Živilska šola
Opolnomočenje dijakov - Živilska šola
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Individualni načrti izobraževanja - Živilska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Individualni načrti izobraževanja - Živilska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Opolnomočenje dijakov - Živilska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Opolnomočenje dijakov - Živilska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Individualni načrti izobraževanja - Živilska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Individualni načrti izobraževanja - Živilska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Opolnomočenje dijakov - Živilska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Opolnomočenje dijakov - Živilska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Diferenciacija,  podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Diferenciacija, podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Boris Klančnik, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Srednja frizerska šola Ljubljana: Renata Strmec, Urša Troha, Saša Hiti, Marinka Jarm, Nada Medved, Rok Naranđa, Petra Štrukelj
2020
Diferenciacija,  podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Diferenciacija, podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Boris Klančnik, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić Srednja frizerska šola Ljubljana: Renata Strmec, Urša Troha, Saša Hiti, Marinka Jarm, Nada Medved, Rok Naranđa, Petra Štrukelj
2020
Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Igor Leban; Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna: Peter Bole, Cvetka Kernel, Marjeta Urbas-Hribernik, Marjan Vadnu, Tomaž Ščuka, Martin Dužnik, Leon Kernel, Petra Prelc
2020
Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Ugotavljanje predznanja, povezovanje, sodelovanje - Srednja gozdarska in lesarska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Igor Leban; Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna: Peter Bole, Cvetka Kernel, Marjeta Urbas-Hribernik, Marjan Vadnu, Tomaž Ščuka, Martin Dužnik, Leon Kernel, Petra Prelc
2020
Priprava, igra vlog, povratne informacije - Srednja zdravstvena in kemijska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Priprava, igra vlog, povratne informacije - Srednja zdravstvena in kemijska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić, Metod Češarek; Šolski center Novo mesto (Srednja zdravstvena in kemijska šola): Marta Jelinič, Natalia Zver Zupančič, Damjana Papež, Vida Novinec, Polona Kramar,Gloria Šepec
2020
Priprava, igra vlog, povratne informacije - Srednja zdravstvena in kemijska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Priprava, igra vlog, povratne informacije - Srednja zdravstvena in kemijska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić, Metod Češarek; Šolski center Novo mesto (Srednja zdravstvena in kemijska šola): Marta Jelinič, Natalia Zver Zupančič, Damjana Papež, Vida Novinec, Polona Kramar,Gloria Šepec
2020
Izdelek oziroma storitev in zagovor
Izdelek oziroma storitev in zagovor
Breda Zupanc, Dušan Holc, Ingrid Baruca, Zdenka Mesarič, Romana Železnikar, Darja Horvat, Bojan Napotnik
2012
Zaključni izpit v izobraževalnih programih nižjega in srednjega poklicnega izobraževanja
Zaključni izpit v izobraževalnih programih nižjega in srednjega poklicnega izobraževanja
Breda Zupanc, Andreja Prošek, Helena Žnidarič, Marjana Komprej
2010
Priporočila za kakovostno pripravo in izvedbo zaključnega dela
Priporočila za kakovostno pripravo in izvedbo zaključnega dela
Breda Zupanc, Andreja Prošek, Helena Žnidarič, Marjana Komprej
2009
Delavnica
Delavnica
Igor Jelovčan
2007
Določanje lesov
Določanje lesov
Irena Leban
2007
Domače lesne vrste
Domače lesne vrste
Irena Leban
2007
Drevo
Drevo
Irena Leban
2007
Furnir
Furnir
Klemen Bedekovič, Irena Leban
2007
Furniranje in obdelava robov
Furniranje in obdelava robov
Klemen Bedekovič, Irena Leban
2007
Gozd
Gozd
Irena Leban
2007
Lepila in lepljenje
Lepila in lepljenje
Irena Leban, Igor Jelovčan
2007
Les - lastnosti
Les - lastnosti
Irena Leban
2007
Les - zgradba
Les - zgradba
Irena Leban
2007
Lesne plošče
Lesne plošče
Klemen Bedekovič, Irena Leban
2007
Lesni škodljivci
Lesni škodljivci
Irena Leban
2007
Napake v lesu
Napake v lesu
Irena Leban
2007
Sintetične snovi
Sintetične snovi
Irena Leban, Igor Jelovčan
2007
Zdravje in okolje
Zdravje in okolje
Igor Jelovčan
2007
Zaključni izpiti v novih programih srednjega poklicnega izobraževanja
Zaključni izpiti v novih programih srednjega poklicnega izobraževanja
Breda Zupanc, mag. Irena Bahovec, Oton Jerman, Alojz Kranjc, Adrijana Špacapan, Boris Klančnik, Katja Jeznik, Marjan Bezjak, Barbara Jarh, Marija Šibanc
2007
46 / 155 Počisti filter

Dostopnost spletišča   Ctrl + U

  • Navigacija
    s tipkovnico

Bljižnjice s tipkovnico

  • Ctrl+U Prikaže možnosti dostopnosti
  • Ctrl+Alt+K Prikaže kazalo strani
  • Ctrl+Alt+V Skoči na glavno vsebino
  • Ctrl+Alt+S Prikaže kontaktni obrazec
  • Ctrl+Alt+N Prikaže prijavni obrazec za novice
  • Ctrl+Alt+D Vrne se na domačo stran
  • Esc Zapre pojavno okno / meni
  • Tab Premakne fokus na naslednji element
  • Shift+Tab Premakne fokus na prejšnji element
  • Enter Potrdi/klikne fokusiran element
  • Preslednica Označi/odznači potrditveno polje