Spletna knjižnica

Koristne povezave
Dve dijakinji pri oskrbovanju pacientke
splet Priprava, igra vlog, povratne informacije - Srednja zdravstvena in kemijska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić, Metod Češarek; Šolski center Novo mesto (Srednja zdravstvena in kemijska šola): Marta Jelinič, Natalia Zver Zupančič, Damjana Papež, Vida Novinec, Polona Kramar,Gloria Šepec
2020
Dve dijakinji pri oskrbovanju pacientke
splet Priprava, igra vlog, povratne informacije - Srednja zdravstvena in kemijska šola
CPI: Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić, Metod Češarek; ŠC Novo mesto:Marta Jelinič, Natalia Zver Zupančič, Damjana Papež, Vida Novinec, Polona Kramar,Gloria Šepec
2020
Skupina dijakinj slaščičarstva pri izdelovanju čokoladnih pralin, pod vodstvom mentorice
splet Opolnomočenje dijakov - Živilska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Skupina dijakinj slaščičarstva pri izdelovanju čokoladnih pralin, pod vodstvom mentorice
splet Opolnomočenje dijakov - Živilska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Skupina dijakinj slaščičarstva pri izdelovanju čokoladnih pralin, pod vodstvom mentorice
splet Opolnomočenje dijakov - Živilska šola
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Dijaka pri oskrbovanju rastlin, v ozadju ju nadzorije mentorica
splet Načrtovanje, razvoj kompetenc, izzivi - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Dijaka pri oskrbovanju rastlin, v ozadju ju nadzorije mentorica
splet Načrtovanje, razvoj kompetenc, izzivi - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik; Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Dijaka pri oskrbovanju rastlin, v ozadju ju nadzorije mentorica
splet Načrtovanje, razvoj kompetenc, izzivi - Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti
CPI: Mihaela Žveglič, Ivana Belasić, Valter Urh, Jelka Čop, Danuša Škapin, Katja Kavnik;Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje: Romana Špes, Veronika Cvetko, Štefanija Kos Zidar, Anja Žužej Gobec, Andreja Gerčer, Vesna Flander, Bogdana Kapitler, Simon Ogrizek
2020
Skupina dijakinj slaščičarstva pri izdelovanju čokoladnih pralin, pod vodstvom mentorice
video Individualni načrti Izobraževanja, spremljanje, opolnomočeni dijaki - Živilska šola
CPI: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; BIC Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Skupina dijakinj slaščičarstva pri izdelovanju čokoladnih pralin, pod vodstvom mentorice
splet Individualni načrti izobraževanja - Živilska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Skupina dijakinj slaščičarstva pri izdelovanju čokoladnih pralin, pod vodstvom mentorice
splet Individualni načrti izobraževanja - Živilska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Skupina dijakinj slaščičarstva pri izdelovanju čokoladnih pralin, pod vodstvom mentorice
splet Individualni načrti izobraževanja - Živilska šola
Center RS za poklicno izobraževanje: Jelka Čop, Valter Urh, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Biotehniški center Ljubljana, Živilska šola: Lidija Jenko, mag. Tatjana Šček Prebil, Petra Mole, Alenka Rep, Tanja Kek, Mirjam Gorenc, Milena Hrovat, Darinka Berčič Stefanović
2020
Naslovnica publikacije Individualizacija v programih srednjega poklicnega izobraževanja Drugo poročilo
dokument Individualizacija v programih srednjega poklicnega izobraževanja
Jasna Mažgon, Klara Skubic Ermenc, Damijan Štefanc
2021
Naslovnica publikacije o Individualizaciji v programih poklicnega strokovnega izobraževanja
dokument Individualizacija v programih poklicnega strokovnega izobraževanja
Jasna Mažgon, Klara Skubic Ermenc, Damjan Štefanc, Jelka Čop
2020
Dijakinja pri oblikovanju pričeske moškemu; mentorica jo vodi pri delu
splet Diferenciacija, podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola – podnapisi v slovenskem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Boris Klančnik, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Srednja frizerska šola Ljubljana: Renata Strmec, Urša Troha, Saša Hiti, Marinka Jarm, Nada Medved, Rok Naranđa, Petra Štrukelj
2020
Dijakinja pri oblikovanju pričeske moškemu; mentorica jo vodi pri delu
splet Diferenciacija, podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola – podnapisi v angleškem jeziku
Center RS za poklicno izobraževanje: Boris Klančnik, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić Srednja frizerska šola Ljubljana: Renata Strmec, Urša Troha, Saša Hiti, Marinka Jarm, Nada Medved, Rok Naranđa, Petra Štrukelj
2020
Dijakinja pri oblikovanju pričeske moškemu; mentorica jo vodi pri delu
splet Diferenciacija, podpora, opolnomočenje - Srednja frizerska šola
CPI: Boris Klančnik, Valter Urh, Jelka Čop, Mihaela Žveglič, Danuša Škapin, Katja Kavnik, Ivana Belasić; Srednja Frizerska šola LJ: Renata Strmec, Urša Troha, Saša Hiti, Marinka Jarm, Nada Medved, Rok Naranđa, Petra Štrukelj
2020
Naslovnica publikacije ABC individualizacije
dokument ABC individualizacije
Sonja Sentočnik
2021
30 / 217 Počisti filter
z-library Z-Library project

Dostopnost spletišča   Ctrl + U

  • Navigacija
    s tipkovnico

Bljižnjice s tipkovnico

  • Ctrl+U Prikaže možnosti dostopnosti
  • Ctrl+Alt+K Prikaže kazalo strani
  • Ctrl+Alt+V Skoči na glavno vsebino
  • Ctrl+Alt+S Prikaže kontaktni obrazec
  • Ctrl+Alt+N Prikaže prijavni obrazec za novice
  • Ctrl+Alt+D Vrne se na domačo stran
  • Esc Zapre pojavno okno / meni
  • Tab Premakne fokus na naslednji element
  • Shift+Tab Premakne fokus na prejšnji element
  • Enter Potrdi/klikne fokusiran element
  • Preslednica Označi/odznači potrditveno polje